| Waga | 0,81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 5 cm |
| Czas Montażu | 15 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 3w1 |
| Wymiary | 122 x 20 cm |
| Waga | 2,5 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Przeznaczenie | Dziecięcy |
Baseny dmuchane, Baseny Ogrodowe
3w1 Basenik dla dzieci 122 x 20 cm + KÓŁKO + PIŁKA Bestway 51124
60,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 27 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.