| Waga | 0,81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 6,99 × 19,05 cm |
| Czas Montażu | 10 minut |
| Kształt | Aligator |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchany |
| Kolor | Zielony |
| Wymiary | 170 x 86 cm |
| Waga | 1,5 kg |
| Max Obciążenie | 90 kg |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Aligator dmuchany do pływania 170 x 86 cm INTEX 57551
50,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 43 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.