| Waga | 1,81 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 24 × 7 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Prostokąt |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchany Basen |
| Wymiary | 165 x 104 x 25 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Liczba Osób | 2 |
| Grubość Ścianek | 0.25 cm |
Baseny dla dzieci, Dla dzieci
Basen dmuchany 165 x 104 x 25 cm 2 kolory Bestway 51115 niebieski
63,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 5 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.