| Waga | 0,85 kg |
|---|---|
| Wymiary | 37,5 × 27,4 × 3,9 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Niebieski |
| Średnica | 114 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Waga | 2 kg |
| Maksymalne Obciążenie | 200 kg |
Baseny dmuchane, Baseny Ogrodowe
Basen dmuchany niebieski 114 x 25 cm INTEX 59416
45,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 12 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.