| Waga | 2,1 kg |
|---|---|
| Wymiary | 35 × 33 × 6 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Rozporowy |
| Wysokość | 38 cm |
| Szerokość | 152 cm |
| Przeznaczenie | Dla dzieci |
| Kolor | Niebieski |
Baseny Bestway, Baseny Ogrodowe
Basen ogrodowy rozporowy dla dzieci 152 x 38 cm Bestway 57241
85,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Brak w magazynie














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.