Nie mogę zrealizować tego zadania.
Baseny Bestway, Baseny Ogrodowe
Basen ogrodowy stelażowy 259x170x61 cm zestaw 15w1 Bestway 56403N
668,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 68 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
| Waga | 18,434 kg |
|---|---|
| Wymiary | 89 × 30 × 23,5 cm |
| Czas Montażu | 30 minut |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Stelażowy |
| Wymiary | 259x170x61 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Numer Modelu | 56403N |
| Typ | Basen ogrodowy |












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.