| Waga | 65,89 kg |
|---|---|
| Wymiary | 39 × 57 × 130 cm |
| Czas Montażu | 30 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Stelażowy |
| Wysokość | 122 cm |
| Średnica | 457 cm |
| Pojemność Wody | 12,2 m³ |
| Maksymalne Obciążenie | 500 kg |
Baseny Ogrodowe, Baseny Stelażowe, Pełne zestawy basenowe
Basen ogrodowy stelażowy 457 x 122 cm 18w1 Bestway 56438
1823,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Brak w magazynie











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.