| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27,5 × 16,2 × 2,3 cm |
| Czas Montażu | 10 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dla Dzieci |
| Wymiary | 61 x 15 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Producent | Bestway |
| Model | 51061 |
Baseny dla dzieci, Dla dzieci
Basenik dla dzieci 61 x 15 cm 2 kolory Bestway 51061 niebieski
29,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 5 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.