| Waga | 0,88 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 23 × 5 cm |
| Czas Montażu | Krótki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Na Basen |
| Wymiary | 122 x 30 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Boczne Oparcie | Tak |
| Maksymalne Obciążenie | 80 kg |
Baseny dmuchane, Baseny Ogrodowe
Basenik dmuchany 122 x 30 cm Bestway 91099
65,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 50 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.