| Waga | 0,25 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27,5 × 16,2 × 2,3 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 10 min |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dla dzieci w wieku 3+ |
| Wymiary | 61 x 15 cm |
| Kolor | Filetowy |
| Typ | Dmuchany |
| Producent | Bestway |
Baseny dmuchane, Baseny Ogrodowe
Basenik dmuchany 61 x 15 cm Bestway 51061 – filetowy
28,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 16 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.