| Waga | 0,542 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 20 × 5 cm |
| Czas Montażu | 5 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | Do stóp |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 40 x 30 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Typ produktu | Czyściciel do stóp |
Akcesoria do basenów, WYPRZEDAŻ SEZONOWA
Czyściciel stóp do spa Mspa
76,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 21 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.