| Waga | 0,42 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 4 cm |
| Czas Montażu | Szybki Montaż |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchany Produkt |
| Wymiary | 1.5m x 1m |
| Waga | 1.2 kg |
| Kolor | Żółty |
| Przeznaczenie | Na Basen |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Deska dmuchana do pływania Bestway 42049 ananas
51,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 22 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.