| Waga | 0,47 kg |
|---|---|
| Wymiary | 4 × 19,7 × 20 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1-osobowy |
| Szerokość | 46 cm |
| Długość | 114 cm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Waga | 0,5 kg |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Dmuchana deska do pływania 114 x 46 cm Bestway 42046 pomarańczowy
59,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 17 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.