| Waga | 0,15 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,5 × 0,7 × 31,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 61 cm |
| Wiek Dziecka | 3-6 lat |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Zastosowanie | Plażowe |
| Producent | Bestway |
Akcesoria plażowe, Piłki dmuchane
Dmuchana piłka plażowa dla dzieci 61 cm Bestway 31022
16,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 84 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.