| Waga | 0,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,51 × 1,59 × 29,85 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Plażowa |
| Średnica | 51 cm |
| Waga | 0.24 kg |
| Kolor | Wiele kolorów |
| Wiek Dziecka | 3+ lat |
Akcesoria plażowe, Piłki dmuchane
Dmuchana piłka plażowa lody 51 cm INTEX 59040
18,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 43 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.