| Waga | 0,11 kg |
|---|---|
| Wymiary | 16,51 × 1,59 × 29,85 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo Sztuczne |
| Poje | Piłka Plażowa |
| Waga | 0.5 kg |
| Średnica | 51 cm |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Wiek | 3+ Lat |
Akcesoria plażowe, Piłki dmuchane
Dmuchana piłka plażowa podwodny świat 51 cm INTEX 59040
18,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 49 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.