| Waga | 0,91 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 7 × 21 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Skuter |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchana Zabawka |
| Wymiary | 117 x 77 cm |
| Kolor | Wielobarwny |
| Waga | 2 kg |
| Wiek Dziecka | 3+ lat |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Dmuchana zabawka Skuter 117 x 77 cm INTEX 57520
63,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 35 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.