| Waga | 0,844 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 6 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchane |
| Średnica | 106 cm |
| Kolor | Mix kolorów |
| Waga produktu | 0,5 kg |
| Liczba osób | 1 osoba |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Dmuchane koło plażowe do pływania wodne 106cm BESTWAY
64,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 20 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.