| Waga | 0,478 kg |
|---|---|
| Wymiary | 22 × 6 × 18 cm |
| Czas Montażu | 15 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1-Osobowe |
| Wymiary | 120 x 120 cm |
| Waga | 1.5 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Typ | Dmuchane |
Akcesoria do basenów
Dmuchane siedzisko do spa MSpa
93,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 8 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.