| Waga | 0,82 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 5,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Truskawka |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 Osoba |
| Wymiary Po Złożeniu | 185 x 145 cm |
| Waga | 0.85 kg |
| Kolor | Czerwony |
| Przeznaczenie | Do Pływania |
Akcesoria plażowe, Materace do wody
Dmuchany materac do pływania truskawka Bestway 43644
60,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 6 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.