| Waga | 0,562 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 5 cm |
| Czas Montażu | 10 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 osoba |
| Kolor | Niebieski |
| Wiek Dziecka | 3-6 lat |
| Wymiary | 120 cm |
| Zasady Użytkowania | Pod Okiem Dorosłych |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Dmuchany ponton dla dzieci pontonik z daszkiem do pływania Bestway
62,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 17 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.