| Waga | 0,31 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,1 × 12,7 × 5,1 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż godzina |
| Kształt | Dinozaur |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchany |
| Wymiary | 80 cm |
| Waga | 1 kg |
| Pojemność | 50 litrów |
| Wiek dziecka | Od 3 lat |
Akcesoria plażowe, Zabawki dmuchane
Dmuchany worek treningowy dinozaur INTEX 44669
39,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 4 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.