| Waga | 0,29 kg |
|---|---|
| Wymiary | 28,9 × 16,9 × 1,1 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | Pływające |
| Średnica | 91 cm |
| Waga | 0,5 kg |
| Zalecany Wiek | Od 3 lat |
| Kolor | Wielokolorowy |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Duże koło do pływania 91 cm Bestway 36025
21,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 5 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.