| Waga | 0,338 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,5 × 17,5 × 12 cm |
| Czas Montażu | 5 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | Dozownik chemii basenowej |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymiary | 25 x 25 x 15 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Przeznaczenie | Basen prywatny |
Chemia basenowa, Dozownik chloru do basenu
Duży pływak, dozownik chemii basenowej Bestway 58701
58,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 82 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.