| Waga | 1,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15 × 15 × 26 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Polipropylen |
| Poje | 5 M3/h |
| Wydajność | 200 W |
| Waga | 1,5 kg |
| Wymiary | 25 x 25 x 25 cm |
| Temperatura Wody | 35°C |
Baseny Ogrodowe
Filtr do pompy basenowej typ B INTEX 29005
54,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 244 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.