| Waga | 1,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 18 × 8 × 8 cm |
| Czas Montażu | 5 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Plastik |
| Poje | Zestaw 2 Sztuk |
| Wymiary | 10 x 10 cm |
| Typ Układu | Filtr Powietrza |
| Kolor | Niebieski |
| Przeznaczenie | Do Basenów rozporowych |
Baseny Ogrodowe
Filtr do pompy filtrującej Typ I – 2 SZT. Bestway 58093
33,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 947 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.