| Waga | 1,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,5 × 10,6 × 10,6 cm |
| Czas Montażu | Krótki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Polipropylen |
| Poje | Bestway |
| Zastosowanie | Filtracja Wody |
| Typ | Typ III |
| Wymiary | 22 cm |
| Waga | 0,5 kg |
Baseny Ogrodowe
Filtr do pompy filtrującej Typ III Bestway 58012
22,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 764 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.