| Waga | 1,01 kg |
|---|---|
| Wymiary | 25,4 × 14,2 × 14,2 cm |
| Czas Montażu | Krótki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Włóknina |
| Poje | Do Pomp Bestway |
| Wydajność | 470 galonów na godzinę |
| Wymiary | 10 x 5 cm |
| Przeznaczenie | Pompowanie Wody |
| Kolor | Biały |
Baseny Ogrodowe
Filtr do pompy filtrującej – Typ IV Bestway 58095
50,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 138 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.