| Waga | 0,28 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,3 × 10,8 × 10,8 cm |
| Czas Montażu | 5 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Filtracyjny |
| Poje | Standardowy |
| Waga | 1 kg |
| Wymiary | 20 x 20 cm |
| Kolor | Biały |
| Ilość w opakowaniu | 12 szt. |
Baseny Ogrodowe
Filtr do SPA typu S1 12szt. INTEX 29001
175,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 185 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek









Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.