| Waga | 0,936 kg |
|---|---|
| Wymiary | 47,5 × 11 × 10 cm |
| Czas Montażu | Do 10 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Poje | Pomoc do SPA |
| Wymiary | 30 x 20 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Zasilanie | Zasilanie sieciowe |
SPA Dmuchane
Fontanna z lampką LED do SPA Bestway 60322
138,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 17 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.