| Waga | 0,98 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24 × 24 × 6 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchany |
| Wymiary | 152 x 99 cm |
| Kolor | Zielony |
| Dodatkowe Funkcje | Uchwyty Na Napoje |
| Wiek Użytkownika | Dorośli i Dzieci |
Akcesoria plażowe, Materace do wody
Fotel do pływania z rączkami i uchwytami na napoje 152 x 99 cm Bestway 43118 zielony
59,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 33 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.