| Waga | 0,71 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 19,7 × 5 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 5 Osób |
| Waga | 25 kg |
| Wymiary | 300 x 76 cm |
| Pojemność | 6000 L |
| Kolor | Niebieski |
Akcesoria do basenów
Gra basenowa Bestway 52560
83,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 29 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.