| Waga | 0,71 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 19,7 × 5 cm |
| Czas Montażu | 30 Minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Bestway |
| Wysokość | 76 cm |
| Średnica | 305 cm |
| Waga | 11 kg |
| Pojemność | 3,836 L |
Akcesoria do basenów
Gra basenowa Bestway 52566
86,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 14 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.