| Waga | 13,91 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19 × 39 × 75 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Otwarty |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dwa Osobowe |
| Waga | 12 kg |
| Długość | 321 cm |
| Szerokość | 88 cm |
| Kolor | Niebieski |
Pontony, Turystyka & Hobby
Kajak dmuchany Lite Rapid X2 321 x 88 cm Bestway 65077
586,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 6 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.