| Waga | 0,407 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 49 × 12 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 10 minut |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | Poliester |
| Poje | Bestway |
| Wiek Dziecka | Od 3 do 6 lat |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 0,5 kg |
| Rozmiar | M (średni) |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kamizelka do nauki pływania Arielka Bestway 9101l
101,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 27 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.