| Waga | 0,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 20 × 13 × 4 cm |
| Czas Montażu | Brak Montażu |
| Kształt | Kamizelka |
| Materiał | PVC |
| Poje | Pływanie |
| Wiek | 3-6 Lat |
| Kolor | Niebieski |
| Rozmiar | Standardowy |
| Waga | 0.5 kg |
Akcesoria plażowe, Do nauki pływania
Kamizelka do nauki pływania dla dzieci INTEX 58671
34,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 57 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek







Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.