| Waga | 0,381 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 45 × 12 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | Poliester |
| Poje | Dziecięca |
| Wymiary | 70 x 50 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Kolor | Żółty |
| Wiek | 3-6 lat |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kamizelka do nauki pływania Miki Bestway 9101C
98,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 26 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.