| Waga | 0,381 kg |
|---|---|
| Wymiary | 31 × 45 × 12 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dla dzieci |
| Kolor | Różowy |
| Wiek | 3-6 Lat |
| Wymiary | 23 x 30 cm |
| Waga | 200 g |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kamizelka do nauki pływania Minnie Bestway 9101A
98,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 22 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.