| Waga | 0,2 kg |
|---|---|
| Wymiary | 26 × 34 × 7 cm |
| Czas Montażu | 5 Minut |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 Osoba |
| Długość | 80 cm |
| Szerokość | 70 cm |
| Wysokość | 50 cm |
| Kolor | Różowy |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kamizelka do nauki pływania Minnie Bestway 9101B
75,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 19 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek














Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.