| Waga | 0,17 kg |
|---|---|
| Wymiary | 14 × 21,5 × 4 cm |
| Czas Montażu | Bez Montażu |
| Kształt | Prostokątny |
| Materiał | PVC |
| Poje | Pływaczki |
| Wiek Dziecka | 3-6 Lat |
| Kolor | Zielony |
| Rozmiar | S/M |
| Waga | 0,5 kg |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kamizelka do nauki pływania zielona dla dzieci S/M Bestway 32176
76,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 11 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.