| Waga | 0,35 kg |
|---|---|
| Wymiary | 27,5 × 15,5 × 2,5 cm |
| Czas Montażu | Szybki |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Waga | 1,5 kg |
| Średnica | 91 cm |
| Kolor | Czerwony |
| Przeznaczenie | Dla dzieci |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kółko dla dzieci o średnicy 91 cm 3 kolory Bestway 36084 czerwony
31,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 32 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.