| Waga | 0,16 kg |
|---|---|
| Wymiary | 12 × 2,5 × 19,5 cm |
| Czas Montażu | Brak Montażu |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Pływające Koło |
| Średnica | 56 cm |
| Wiek Dziecka | Od 3 lat |
| Kolor | Różowy |
| Tematyka | Disney Princess |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kółko do pływania 56 cm Disney Princess Bestway 91043
20,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 92 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek













Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.