| Waga | 0,18 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 17 × 2 cm |
| Czas Montażu | 0.5 Godziny |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dla Dzieci |
| Rozmiar | 91 cm |
| Kolor | Różowy |
| Waga | 0.55 kg |
| Producent | INTEX |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kółko do pływania flaming INTEX 59220
23,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 43 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek











Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.