| Waga | 0,24 kg |
|---|---|
| Wymiary | 15,59 × 43,27 × 1,35 cm |
| Czas Montażu | Krótszy niż 10 minut |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dla Dzieci |
| Wiek Dziecka | Pow. 3 lat |
| Rozmiar | 76 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Waga | 0.5 kg |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kółko do pływania Paw INTEX 58221
35,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 21 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.