| Waga | 0,52 kg |
|---|---|
| Wymiary | 30 × 17 × 2 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | Basenowe |
| Waga | 0.5 kg |
| Wymiary | 91 cm |
| Kolor | Pomarańczowy |
| Produkt przeznaczony dla | Dzieci |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Kółko do pływania średnica 91 cm 3 kolory INTEX 59251 pomarańczowy
32,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 71 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.