| Waga | 0,51 kg |
|---|---|
| Wymiary | 24,5 × 16 × 4,5 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | Pływanie Dziecięce |
| Średnica | 69 cm |
| Waga | 1.2 kg |
| Kolor | Niebieski |
| Wiek Dziecka | 3+ Lat |
Akcesoria plażowe, Do nauki pływania
Koło do nauki pływania śr. 69 cm Bestway 32096
52,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 98 w magazynie
Przesyłka u ciebie w środa - czwartek










Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.