| Waga | 0,75 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,5 × 6,5 cm |
| Czas Montażu | Brak montażu |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | Pływający |
| Średnica | 114 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Kolor | Mix kolorów |
| Numery katalogowe | 36302 |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania 114 cm Bestway 36302
50,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 11 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek












Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.