| Waga | 0,83 kg |
|---|---|
| Wymiary | 21,27 × 6,67 × 19,69 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Średnica | 114 cm |
| Waga | 0.5 kg |
| Kolor | Wielokolorowy |
| Przeznaczenie | Pływanie w basenie |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania 114 cm INTEX 56269
62,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 8 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.