| Waga | 0,65 kg |
|---|---|
| Wymiary | 19,8 × 19,8 × 4 cm |
| Czas Montażu | 10 minut |
| Kształt | Okrągłe |
| Materiał | PVC |
| Poje | Dmuchane |
| Średnica | 119 cm |
| Kolor | Niebieski |
| Wiek Dziecka | 3 lata+ |
| Maksymalne Obciążenie | 90 kg |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania 119cm Bestway 36237 niebieski
62,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 8 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek
















Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.