| Waga | 0,701 kg |
|---|---|
| Wymiary | 17,78 × 6,35 × 19,69 cm |
| Czas Montażu | Brak |
| Kształt | Okrągły |
| Materiał | PVC |
| Poje | 1 |
| Średnica | 107 cm |
| Kolor | Żółty |
| Wiek Dziecka | 3+ |
| Typ | Koło do Pływania |
Akcesoria plażowe, Koła do pływania
Koło do pływania ananasy 107 cm INTEX 56261
53,99 zł
WYSYŁKA W 24 GODZINY📦!Dostępność: 25 w magazynie
Przesyłka u ciebie w poniedziałek - wtorek








Opinie
Na razie nie ma opinii o produkcie.